انضباط مالی مهمترین پشتوانه یک سازمان است

مدیر کل میراث فرهنگی استان تأکید کرد:

 فریدون اله یاری در مراسم تکریم و معارفه ذیحساب اداره کل میراث فرهنگی استان اصفهان تصریح کرد: مهمترین پشتوانه یک سازمان بودجه و امکانات است، لذا با توجه به شرح وظایف گسترده سازمان میراث فرهنگی در سه حوزه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به ویژه در استان اصفهان برقراری تعامل هرچه بیشتر با مدیریت مالی استان منجر به توسعه فرآیند فعالیت های اداره کل خواهد شد.

mo23579

اله یاری در ادامه این نشست خطاب به مدیر کل اقتصاد و دارائی استان اظهار داشت: بی شک ماهیت کار در سازمان میراث فرهنگی با سایر نهادها و ارگانها متفاوت است. بر این اساس امیدواریم با مشورت با یک دیگر بتوانیم با همکاری با یگدیگر به پیشرفت دست یابیم.

مدیر کل میراث فرهنگی استان در پایان ضمن قدردانی از همکاری های معتمدی منش ذیحساب پیشین اداره کل از وی به عنوان فردی میراث دوست یاد کرد که با علاقه وافری به امر توسعه میراث می اندیشید.

در ادامه این نشست صبوری مدیر کل امور دارائی استان نیز با ایراد سخنانی ضمن اشاره به سابقه فعالیت های خود در اداره کل میراث فرهنگی استان تأکید کرد: بی شک اینجانب نیز معتقدم کار در سازمان میراث فرهنگی دارای تفاوتهای اساسی با سایر ارگانهاست لذا امیدواریم مانند سهم خود بتوانیم با همکاری با سازمان میراث فرهنگی سهمی در حفظ هویت مردم ایران به ویژه در دیار نصف جهان داشته باشیم.

در ادامه این نشست ضمن قدردانی از تلاشهای معتمدی منش ذیحساب پیشین، رفیعی به عنوان ذیحساب جدید اداره کل میراث فرهنگی استان معرفی شد.

منبع : isfahancht.ir

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!