بازدید یک میلیون و یکصد هزار گردشگر از جاذبه ها و بناهای تاریخی استان اصفهان

مدیر کل میراث فرهگی و دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر استان اصفهان

از بازدید یک میلیون و یکصد هزار گردشگر از بناهای تاریخی و حاذبه های گردشگری استان اصفهان تا پایان روز دهم فروردین خبر داد.

setad

فریدون اله یاری با اعلام این مطلب افزود: امسال با همکاری تمامی نهادهای ذیربط در استان اصفهان، آمار بازدید از تمامی جاذبه های استان اصفهان به صورت یکپارچه از سوی دبیرخانه ستاد هماهنگی خدمات سفر استان اعلام می گردد، با این وصف آمار ارائه شده از سوی دبیرخانه ستاد هماهنگی خدمات سفر استان بیانگر این نکته است که تا پایان روز دهم فروردین ماه، بیش از یک میلیون و یکصد هزار گردشگر از بناهای تاریخی و جاذبه های گردشگر که دارای بلیط فروشی می باشند، دیدار کرده اند.

وی همچنین افزود: بررسی آمارهای موجود بیانگر این نکته است که در روز دهم فروردین بیش از ۹۰هزار نفر از بیش از ۲۰۰ بنای تاریخی و جاذبه گردشگری که جهت بازدید گردشگران نوروزی مهیا شده اند، در سراسر استان بازدید کرده اند.

دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر استان تصریح کرد: با توجه به برنامه ریزی های به عمل آمده و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی در جاذبه های گردشگری و همچنین افزایش تعداد جاذبه های گردشگری استان در نوروز ۱۳۹۵، استقبال گردشگران از جاذبه های تاریخی و گردشگری استان در مقایسه با مدت زمان مشابه (تا پایان دهم فروردین) از رشدی معادل ۷۷/۶ درصد برخوردار است.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!