مجمع خیرین فرهنگی کاشان تاسیس خواهد شد

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان از تاسیس مجمع خیرین فرهنگی کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استانهای باشگاه خبرنگاران از اصفهان، مصطفی جوادی مقدم، در دیدار با رییس و معاون فرهنگی دانشگاه کاشان ضمن اعلام انعقاد تفاهم ‌نامه‌های همکاری این اداره و دانشگاه کاشان در زمینه‌های مختلف آموزش شهروندی و برگزاری برنامه‌های فرهنگی و هنری افزود: تاسیس مجمع خیرین فرهنگی کاشان به عنوان یکی از برنامه های این اداره است که با توجه به کمبود بودجه این اداره برای انجام کارهای فرهنگی تاسیس آن می تواند زمینه های مشارکت و ورود خیرین به این عرصه را فراهم کند.

وی با تاکید بر نقش حایز اهمیت دانشجویان در توسعه برنامه های فرهنگی تصریح کرد: با اجرای طرح‌های مشارکتی با دانشگاه‌ها و سایر مراکز فرهنگی و کمک خیرین می توان کاشان را به جایگاه اصلی فرهنگی خود رساند.

به گفته وی،برگزاری همایش‌ها و سمینارهای علمی و فرهنگی، معرفی شخصیت‌های فرهنگی و هنری به نسل جوان با همکاری اداره ارشاد و دانشگاه کاشان گامی برای از بین بردن گسست فرهنگی بین نسل قدیم و نسل جوان است.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان، همچنین از برگزاری برگزاری جایزه ادبی کاشان با کمک دانشگاه و سایر مراکز فرهنگی این شهرستان در راستای تبدیل کاشان به شهر آئینی و فرهنگی خبر داد و گفت:برگزاری جایزه ادبی کاشان از دیگر برنامه‌های این اداره به منظور معرفی و شناسایی شخصیت‌های ادبی شهرستان در سطح کشور است.

جوادی مقدم، افزود:پیش بینی می شود این برنامه با همکاری گروه زبان و ادبیات فارسی و مرکز پژوهشی کاشان‌شناسی دانشگاه کاشان و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی محقق شود.

وی با تاکید بر نقش بسزای دانشگاه کاشان در ارتقای سطح فرهنگ عمومی شهر گفت:استفاده ازظرفیت دانشگاه کاشان در ارتقای فرهنگ عمومی شهر حایز اهمیت است. 

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!