گردشگران تایلندی به اصفهان می آیند

مدیر کل میراث فرهنگی استان

گردشگران تایلندی به اصفهان می آیند

مدیر کل میراث فرهنگی استان اصفهان در نشستی دوستانه با مدیران تجارت خارجی شرکت هواپیمایی کشور تایلند و مرکز گردشگری این شرکت (Tahi Travel) از توسعه همکاریهای فی مابین و سفر گردشگران تایلندی به اصفهان خبر داد.

Thumb

مدیر کل میراث فرهنگی استان و جمعی از مدیران این اداره کل، میزبان چهار نفر از مسئولین شرکت هواپیمایی کشور تایلند بودند.

در این دیدار فریدون اله یاری ضمن خوش آمد گویی به مسئولین شرکت هواپیمایی تایلند و آرزوی تجربه اوقاتی خوش در اصفهان برای ایشان، تأکید کرد اصفهان شهر تاریخ و دریایی بیکران از هنر و ارزش های فرهنگی است.

لذا توسعه ارتباط فرهنگی با ملتهای جهان به ویژه با کشور های آسیایی از اولویتهای ما به شمار می رود.

وی همچنین تأکید کرد: امروز همگی مسئولین به دنبال توسعه همه جانبه از منظر گردشگری هستند زیرا همگی معتقدیم ظرفیت های ما در این حوزه بسیار فراوان است. با این وصف معتقدیم، تایلند نیز کشوری تاریخی و در نهایت کشوری شرقی است که دارای تجارب فراوانی در حوزه گردشگری است، لذا امیدواریم با تداوم این نشست ها به یک برنامه مشترک در راستای توسعه گردشگری دست یابیم.

در ادامه این نشست خانم سونانتا ویتشاکو مدیر مجموعه گردشگری tahi tour وابسته به شرکت هواپیمائی تایلند با ایراد سخنانی تاکید کرد : با بررسی های به عمل آمده به این نتیجه دست یافته ایم که ایران یکی از اصلی ترین مقاصد سفر مردم تایلند می تواند بشمار آید.

وی تاکید کرد: شرکت هواپیمائی تایلند در هفته بیش از ۳۰ پرواز از بانکوک (پایتخت تایلند) به شهر استانبول در ترکیه انجام می دهد، لذا با توجه به فرهنگ والای ایرانی و جاذبه های بی شمار اصفهان امیدواریم بتوانیم گردشگران تایلندی را به اصفهان بیاوریم.

وی همچنین تصریح کرد: شرکت هواپیمائی تایلند به عنوان یک نهاد دولتی مستقیما بدنبال بازاریابی برای فروش خدمات خود می باشد، لذا امیدواریم با تفاهم بین دو طرف بتوانیم پرواز مستقیم میان بانکوک و اصفهان را برقرار کرده و گردشگران تایلندی، ایران واقعی را در اصفهان ببینند.

وی همچنین اضافه کرد: در گذشته با برپائی تورهای فرهنگی ویژه گردشگران تایلندی در فصل گلاب گیری کاشان تجارب ارزنده ای از سفر به ایران به دست آورده ایم.

در ادامه این نشست مدیران حوزه های تجارت خارجی، بازاریابی و مدیر بخش جهانی هواپیمائی تایلند نیز با ایراد سخنانی کوتاه، نسبت به برقراری پرواز مستقیم میان بانکوک و اصفهان ابراز علاقه نمودند.

مطالب مشابه
ارسال دیدگاه جدید
شما میتوانید نظر و پیشنهاد خود راجب سایت و مطلب را برای ما ارسال کنید.

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

دیدگاهی ارسال نشده است!